Your browser does not support SVG

Letní kina v Praze (Русская)

V letních měsících jsou venkovní kina jedinečným zážitkem a skvělým povyražením. A co víc? Můžete si je užít kdykoli se společníkem na cestách – Anytime. Stačí si vzít vhodný tarif a zaparkovat poblíž kina. Atmosféra a nálada, kterou letní kina nabízejí, jsou úplně odlišné od tradičních kin. Zapomenete na běžné šero uvnitř budovy a můžete si užít romantický večer nebo posezení s přáteli pod širým nebem.

Níže pro vás máme 5 tipů na letní kina, které můžete v Praze navštívit:

 

Anežský klášter:

Letní kino v zahradě Kláštera sv. Anežky nabízí promítání filmů na velkém plátně se skvělou atmosférou. Večer si zpříjemníte občerstvením a nápoji, které najdete přímo v zahradách. Program je dostupný zde.  

Letní Kino před Crossem:

Před holešovickým klubem Cross si můžete užít různé žánry filmů a příjemnou atmosféru. Promítají se zde nové i starší filmy z česka i ze zahraničí. Vysílání probíhá každou středu.

Kasárna Karlín:

Pokud máte chuť na moderní a urbanistický zážitek, tak toto kino je pro vás to pravé místo. Nachází se na nádvoří bývalé kasárny v Karlíně a nabízí nejen filmové projekce, ale také různé kulturní akce. Kapacita kina je 200 osob. Program naleznete zde.

Skautský institut:

Skautský institut je místem, kam se lidé rádi vrací pro jeho unikátní atmosféru. V létě si zde dokonce můžete užít promítání s rodinou či kamarády a zároveň se občerstvit na baru a vychutnat si dobrou kávu. Program je zde.

Letní kino – Food Truck Point

Pokud milujete nejen filmy, ale také dobrou gastronomii, navštivte letní kino ve Food Truck Pointu v Holešovické tržnici každý druhý čtvrtek od 20:00 hodin. Váš filmový večer bude nezapomenutelný a zpříjemníte si ho dobrým jídlem, které se zde nabízí.

 

Kouzlo venkovních projekcí, neodolatelná atmosféra a příležitost trávit romantické chvíle nebo společenský čas s přáteli dělají z letního kina nezapomenutelný zážitek. S Anytime se na tyto místa dopravíte bez problémů a můžete také ukončit pronájem na modré zóně.

На главную