Your browser does not support SVG

K vodě s Anytime (Русская)

Je vám vedro? 

Není nic jednoduššího, než vyrazit na koupaliště a půjčit si na cestu Anytime. Ve všech autech máme klimatizaci, takže se nemusíte bát, že by cesta ve vedrech byla jakkoliv nepohodlná.

 

Jestli ještě nevíte, kam v okolí Prahy vyrazit, tak stačí jen číst dál. Máme pro vás totiž tipy na místa, kde jste autem raz dva.

 

Přírodní koupaliště Divišov

Nedávno zrekonstruovaný biotop se pyšní přírodně čistěnou vodou bez chemikálií. Nečeká vás ale jen nudná vodní plocha, využít můžete 10 metrů dlouhou skluzavku a zakousnout něco dobrého v občerstvení. 

Z centra Prahy pojedete zhruba 40 minut.

 

Proboštská jezera

Lehce přes půl hodiny cesty z centra Prahy se nachází oblíbená Proboštská jezera. Můžete si vybrat, zda se usídlíte na neplacené louce s horším přístupem do vody, nebo si zaplatíte symbolický poplatek, za který získáte vstup na písečnou pláž. Jezera jsou vhodná také pro různé vodní sporty a často tam tak můžete narazit na oblíbené paddleboardy.

 

Koupalište Vyžlovka

Poměrně rozlehlý areál koupaliště Vyžlovka na vás čeká zhruba za 40 minut jízdy z centra. Výhodou Vyžlovky je například hříště na beach volejbal, takže si tam přijdou na své nejen plážoví povaleči, ale také sportovci.

 

Napěchujte auto ručníky, nafukovacím lehátkem, jídlem, pitím a kamarády. U vody totiž můžete být úplně v klidu celý den. Stačí si vzít tarif 24 hodin, který si v aplikaci můžete vzít za stejnou cenu jako tarif 6 hodin. Ceny tak vypadají u jednotlivých modelů aut následovně:

Model Akční cena za tarif 24 hodin
Yaris 398 Kč
Corolla Hatchback 598 Kč
Corolla Combi 598 Kč
C-HR 698 Kč
C-HR Impress 798 Kč

Akce platí od 21.7. do 24.7.

На главную