Your browser does not support SVG

3 Podcasty, které vás na cestě zabaví (Русская)

Cesty autem mohou být zdlouhavé a občas i nudné, když zrovna zastavíte v koloně. 

Pokud se tedy tento víkend chystáte na nějaký zajímavý výlet, určitě vyzkoušejte tyhle 3 skvělé podcasty, které se postarají o zábavu v autě.

 

Muži vs. Ženy

Michal a Bára, Bára a Michal. Kamarádská dvojice opačných pohlaví, kteří se nebojí rozebrat témata, která řešíte každý den. Záchodová prkénka, nevěry, první rande, kamarádství a spousta dalších témat z pohledu mužského i ženského světa.

 

V jejich nové epizodě Neexplicitní! která je již šestnáctým dílem v jejich druhé sérii, se tato dvojice držela na uzdě, aby vám pověděla něco o svých zážitcích z koncertů nebo hubnutí do plavek.

 

DOLU / NAHORU

DOLU / NAHORU by Janka Chudlíková je podcastový pořad, kde Janka sdílí příběhy lidí napříč obory bez ohledu na profesi, věk, národnost, pohlaví, orientaci či postavení. Cílem pořadu je ukázat druhým, že každý máme svoje “dole”, ale že je možné dostat se “nahoru"... A že každý musí pro zdravý a spokojený život něco sám udělat.FYFTcast

FYFT je zkratka pro Fill Your Free Time, tedy vyplň svůj volný čas. Nabízí inspiraci pro trávení volného času offline – aktivitami, které jsou nejen zábava, ale rozvíjí tě. FYFT není pouhý obchod, FYFT je idea. Mimo jiné FYFT tvoří i FYFTcast – rozhovory s lidmi, kteří jsou mistři ve svém koníčku nebo jsou jinak spjati s FYFTem. 

 

Tak už víte co si pustíte na cestě do vaší víkendové destinace? 

 

 

Zdroj: https://ceskepodcasty.cz/

На главную