Your browser does not support SVG

Doprava v Praze se mění. Zájem o nové způsoby dopravy roste.

S aktuálním důrazem na bezpečné cestování po Praze získávají na popularitě různé alternativní druhy dopravy. Carsharing neboli sdílení aut je ve světě trendem už delší dobu a nyní se dostává do obliby i v Čechách. Mít auto vždy po ruce, bez nutnosti se o něj složitě a nákladně starat, je totiž zatraceně lákavé. Zároveň autem cestujete sami, takže se vyhnete zbytečnému kontaktu se spolucestujícími.

Jednoduchá přeprava po Praze

Určitě dobře znáte situace, kdy jste potřebovali auto, ale zrovna jste ho neměli k dispozici. S carsharingem je to minulostí. Až už to přepískete s nakupováním nebo vás překvapí nepřízeň počasí, stačí najít nejbližší auto a vyrazit.

Cestou na párty se tak nemusíte bát nechat auto v centru a na výlet už si nemusíte půjčovat auto od rodičů nebo kamarádů. Stejně tak schůzku na druhém konci Prahy zvládnete bez nekonečného hledání parkovacího místa. Sdílené auto totiž můžete vrátit kdekoliv se vám to hodí, i na modré parkovací zóně.

A jak se vlastně takový carsharing používá? Najdete si nejbližší auto a odemknete ho jednoduše tlačítkem na vašem telefonu. O to, abyste našli auto vždy plně připravené na cestu, se staráme my. A až dojedete na místo, tak jen auto uvolníte zase někomu jinému.

Přidejte se k nám!

S auty Anytime Carsharing můžete jezdit již od 1,99 Kč/min. Aut je přitom dostatek, abyste to své našli vždy nablízku. Stáhněte si naši aplikaci a vyberte si jedno z 280 aut na svou další cestu po Praze.

Vyzkoušejte carsharing na prvních 20 minut zdarma s promo kódem ANYTIME1

Zpět