Your browser does not support SVG

Zimní radovánky s tarifem SNOW TRIP

UPDATE 29.1.  

Prodlužujeme! Tarif bude dostupný do doby, dokud bude sníh :) Zároveň prosíme všechny zákazníky o ohleduplnost a dodržování vládních nařízení. Na horách nevyužívejte ubytovacích zařízení a udržujte rozestupy.

Sice jsme se dočkali sněhu už i v Praze, ale hory jsou hory. Neseďte doma i celý letošní rok, ode dneška můžete s auty Anytime vyrazit na výlet do hor s tarifem SNOW TRIP, který již nyní v aplikaci uvidíte za cenu 1199 Kč, ve které je zahrnutý pronájem na 9 hodin a 300 km. Cena je stejná pro Corollu i Yarise. Pokud náhodou 300 km nebude stačit, každý další kilometr bude za 5,99 Kč. Tarif bude dostupný do 31. 1. 2021.

 

Na běžky do Jizerek

Jizerky a běžky jsou odjakživa nerozlučitelná dvojice. Nezklamou vás ani letos, Jizerská Magistrála hlásí přes 180 km sjízdných tras. I přes zavření všech provozoven vám například ve Skiservisu Mára v Bedřichově půjčí běžky přes okénko.

 

Trasu na běžky si můžete naplánovat díky této mapě, kde najdete zakreslené aktuálně upravené trasy.

 

Rady pro řidiče:

I přes uzavření ski areálů hlásí místní parkoviště poměrně velkou vytíženost. Doporučujeme vyrazit ráno, abyste na místě v pohodě zaparkovali. Přehled parkovišť včetně cen (parkování hradí zákazník) a obsazenosti naleznete zde.

 

AKTUALIZACE 15.1.: Minulý týden bylo v Bedřichově opravdu dost plno. Zvažte proto náhradní variantu Ještěd, který je jen kousek a nabídne lanovku jedoucí až nahoru k vysílači. Při troše štěstí na počasí vás tam čeká nádherný výhled, který je jak vystřižený ze zimní pohádky.

Na boby a pěší turistiku do Krkonoš

Druhým tipem na sněhový výlet  jsou Horní Mísečky hned vedle Špindlerova Mlýna. Najdete zde spoustu zasněžených kopců, na kterých můžete vyzkoušet všechno, co by na sněhu mohlo pořádně klouzat. Od vlastních kalhot, přes igelitovou tašku, až po sněhové kluzáky z obchodů. 

 

Chcete se předem podívat, jak tam vypadá a jestli je tam sníh? Mrkněte na tento web, kde najdete mimo jiné právě web kamery.

 

Pokud jste zastánce spíše pěší turistiky, můžete se z Horních Míseček vydat na nedaleký Mumlavský vodopád, od kterého je to co by kamenem dohodil k pramenu Labe. Pokus se rozhodnete pro tuto trasu, připravte se na zhruba 12 kilometrů plných nádherných vyhlídek.

 

Rady pro řidiče:

Co se týče parkování, platí zde stejná rada jako pro Jizerské hory. Vyrazte radši dřív, ať nemáte s parkováním problém. Možnosti parkování ve Špindlu zde. Parkoviště jsou placená a náklad si hradí zákazník sám.
Ať půjdete kamkoliv, nezapomeňte dodržovat veškerá doporučená hygienická nařízení, tedy rozestupy, desinfekce rukou a mezi lidmi roušky.

Zpět