Your browser does not support SVG

Víkendová sleva s tipy na výlet je tu

Víkendová sleva - Corolla Combi nebo Hatchback za cenu Yarise 

Přesně tak, již tento víkend si můžete vypůjčit model Corolla Combi nebo Hatchback za cenu Yarise a to na 24 hodin. Zajet si tak můžete na jeden z výletů, které jsme pro vás vybrali.

 

Jak to funguje?

Pronajmout si můžete model Corolla Combi nebo Hatchback na celý den za cenu Yarise. Vy si tak můžete vychutnat levnější jízdu ať se vydáte do Liberce nebo kolem Prahy.

 

Přemýšlíte kam vyrazit?

Vybrat si můžete jeden z našich tipů na výlet za poznáním nebo retro hrami.

 

Arcade hry

Jedno z nejdéle otevřených muzeí videoher v Evropě, se nachází kousek od Prahy v Červeném Újezdu, které poprvé otevřelo v roce 2011. V expozici naleznete 169 plně funkčních automatů, široké možnosti občerstvení, vytápění na zimu, chlazení na léto, ale hlavně desítky hodin úžasné retroherní zábavy a vzpomínek. Na cestě zpátky v čase je dovoleno hrát na všech funkčních strojích, a že jsou mezi nimi ty největší legendy staré již více než 30 let uvidíte sami. 

Ke skvělým hrám do Červeného Újezdu to stihnete z Prahy za méně než 40 minut.

 

Techmania Science Center

Techmania Science Center v Plzni je interaktivní zábava plná poznávání, objevování a experimentování. Science Center je založeno na expozicích složených z interaktivních exponátů, které zábavnou formou přibližují určitý matematický či fyzikální princip nebo přírodní zákonitost či jev. 

Objevit můžete například expozice jako Když lidské oko nestačí, Vodní svět nebo Kolonizace Marsu.

Z Prahy do skvělého centra techniky v Plzni to máte asi hodinu cesty.

 

Muzeum čokolády a marcipánu

Muzeum čokolády a marcipánu v Táboře se nachází v prostorách třech historických domů, na ploše přes 1000 m2, mapuje a popisuje historii čokolády, způsoby pěstování, dovoz do Evropy a následné zpracování do formy bonbonů, tabulek, pralinek nebo figur.

Tento výlet je speciálně určen všem gurmánům sladkostí, kteří rádi objevují nová místa a dobroty. Navíc to do muzea máte pouhých 50 minut z Prahy, což z něj dělá skvělý víkendový výlet.

 

iQlandia

Supermoderní science centrum, ve kterém vás přivítá první humanoid v České republice Thespian. Libereckou iQLANDII najdete v centru města v Nitranské ulici, nedaleko od výpadovky na Prahu. Těšit se můžete na mnoho atrakcí od Planetária po různé expozice živlů nebo vodního světa. 

iQlandia nabízí zábavu pro všechny, kteří se během deštivých dnů chtějí něco dozvědět a načerpat tak inspiraci na nový týden.

Liberecká iQlandia vás z Prahy přivítá za necelých 60 minut jízdy.

 

Kvantario

Kvantario je jedinečná přehlídka moderních technologií v oblasti sci-fi a VR.

V Kvantariu se na ploše více než 9 999 m2 vydáte mezi dinosaury, projdete ulicemi světových metropolí, proletíte se vesmírem, ponoříte se pod mořskou hladinu a nebo budete cestovat časoprostorem.

Skvělý víkendový výlet pro nadšence do moderních technologií nebo jen pro ty, co hledají nové zážitky a poznání.

Z Prahy do Benešovského Kvantaria to máte necelých 40 minut cesty.

 

Naše tipy na výlety jíž znáte, teď už si stačí jen rezervovat jedno z našich aut, které najdete na každém rohu a vydat se na cestu za skvělým víkendem.

 

Akce platí do Neděle 12.2.2023

Zpět