Your browser does not support SVG

Víkendová akce na tarif 24 hodin je tu

Už víte kam vyrazíte tento víkend?

S dalším víkendem přichází naše víkendová akce a tipy kam vyrazit. Tento týden, od 8.9.-11.9. můžete využít akce na tarif 24 hodin za cenu 6 hodin. Akce se vztahuje na všechny modely aut. 

 

A co můžete tento víkend zažít?

 

Vyrazte za historií piva do Plzně

Kam jinam se vypravit za historií piva a pivovarnictví než do Plzně a do západních Čech. Navštivte slavné plzeňské pivovary v čele s Plzeňským prazdrojem, nenechte si ujít jubilejní prohlídky nebo ochutnejte vybrané pivní laskominy v restauraci Na Spilce. Ortodoxní pivaři nemohou vynechat také jedinečné Pivovarské muzeum.

 

Zažít můžete třeba školu čepování piva nebo cestu pivovarského tovaryše.

 

Je libo víkendový odpočinek?

Do Liberce za zajímavostmi jezdí návštěvníci ze všech koutů republiky, a kdo v Babylonu nebyl, určitě o něm už alespoň slyšel. Aquapark Babylon je rozsáhlý komplex ve stylu antických lázní se skluzavkami, několika tobogány a řadou vodních atrakcí. Můžete si tu dokonce vyzkoušet i aquazorbing nebo absolvovat Tarzanovu stezku, zavěšenou vysoko nad vodní hladinou.

 

Zrcadlový labyrint v Českém Krumlově

Zrcadlový labyrint v Široké ulici v Českém Krumlově, se rozkládá ve dvou podlažích domu. Zrcadlová síň je navržena tak, že vytváří efekt nekonečných chodeb a optických klamů. Procházející nepozná, která cesta je skutečná a která je jen odraz v některém ze zrcadel.

 

V horním podlaží je další křišťálové bludiště, které je menší a je sestaveno z čirých skel. Na závěr si užijete síň smíchu, kde nechybí oblíbená prohnutá zrcadla různě deformující postavu. Vyzkoušejte tento víkend něco nového s auty Anytime.

 

Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/

Zpět