Your browser does not support SVG

Velká letní hra o 5000 Kč je tu!

Pokud jste jako děti jezdili na letní tábory, určitě se vám hned vybaví ta nejlepší část - hry! Přestože jsme z dětských let už vyrostli, hrát si přeci můžeme dál.

 

Zapojte se do Velké letní hry! Během následujících týdnů sem budeme přidávat herní úkoly a zároveň vám je budeme posílat i na email. Úkolů bude celkem 5, ale nám bude úplně stačit, když splníte alespoň 3. 

 

Nebyla by to hra bez pořádné ceny pro vítěze, a tak ze všech, co splní alespoň 3 úkoly, vybereme 3 výherce, kteří od nás dostanou 5000 Kč v bonusech na své další jízdy. Pokud splníte podmínky a nevyhrajete hlavní cenu, tak vám na týden zapneme jako "cenu útěchy" slevu 15 % na jízdy s minutovým tarifem. 

 

ÚKOL 1 - Ohromte sebe i své okolí!

Na rozjezd si dáme něco zcela jednoduchého. Utraťte mezi dny 8.8. a 12.8. minimálně 300 Kč na minutovém tarifu s vozy C-HR Impress, na kterých nejsou žádné reklamní polepy. Můžete tak třeba ohromit sousedy svým "novým autem", protože nikdo nepozná, že je jen půjčené. Ve flotile jich máme přes 100, takže nebude problém nějaké najít.

Pokud tento úkol splníte, započteme vám první úkol do Velké letní soutěže. Motivačně také získáte slevu 10 % na minuty s C-HR Impress od 15. do 19. 8. 

 

ÚKOL 2 - Buďte EKO!

Naše auta mají hybridní pohon. To není žádná novinka. 

Víte ale, že vám auto ukáže kolik jak velkou část z jízdy jste jeli na elektřinu? Najdete to pod ukazatelem poměru EV. Čím šetrnějí jedete, tím bude % EV vyšší.

Vyfoťte svůj poměr EV režimu po jízdě, která trvala alespoň 15 minut. Pokud budete mít více než 70 %, tak se získáte titul EKO MASTER a splníte tak další soutěžní úkol v soutěži o 5000 Kč na jízdy. Fotku nám nahrajte v tomto krátkém dotazníku.

Fotky můžete nahrávat do 17.8.

Jak najít poměr EV

Tento ukazatel najdete ve vozech Corolla Combi a C-HR. Informace na displeji se mění joystickem na levé části volantu u Corolly a na pravé u C-HR. Pro zobrazení poměru EV je potřeba se dostat na levou obrazovku (klikáním doleva), poté dolů. Při vypnutí motoru se hodnota vynuluje, takže po jízdě doporučujeme zastavit, vše v klidu najít, vyfotit a pak vypnout motor.

 

ÚKOL 3 - ulovte akci!

Objevte výhody hodinových tarifů a využijte naši akci 1+1 hodina zdarma!

Ať si vyberete jakékoliv auto, získáte k tarifu 1 hodina další hodinu zcela zdarma. Tarif tak jistě oceníte například při cestě na větší nákup nebo na schůzku. Tarif najdete již nyní v naší appce, kde bude čekat až do pátku 19.8. 

Pokud akci využijete, splníte tak další úkol. Mimochodem, je to již třetí úkol, ale stále se můžete zapojit a vyhrát! 

 

ÚKOL 4 - sdílejte radost!

Vyrazte o víkendu na výlet. Ať už vyrazíte na dobrodružství krátké nebo celovíkendové, vyfoťte auto na nějakém hezkém místě a sdílejte to s kamarády. Přidejte na svůj Instagram příběh nebo příspěvek, kde označíte náš profil anytime_cz. Z příspěvku si pak udělejte screenshot a ten nám nahrajte sem (tento "nadbytečný" krok potřebujeme k tomu, abychom příspěvek spárovali s vaším účtem u Anytime).

 

ÚKOL 5 - jeďte!

Chybí vám v soutěži o 5000 Kč ještě jeden, poslední úkol, abyste se dostali do slosování o hlavní výhru? Čtěte dál!

Poslední úkol bude jednoduchý a splnit ho může úplně každý. Stačí si do pátku 26.8. půjčit alespoň dvakrát libovolné auto na minutový pronájem a utratit dohromady alespoň 300 Kč. Stačí se tak třeba jen dvakrát projet z práce nebo na schůzku.

 

Vyhodnocení

Výherci byli již vybráni a užívají si svůj přírůstek na bonusový účet ve výši 5000 Kč. Všem ostatním, kdo splnili podmínky, ale nevyhráli, poběží od 1.9. sleva ve výši 15 % na minutový tarif.

V budoucnu plánujeme další soutěže o slevy a bonusy, tak nezapomeňte sledovat naše sociální sítě a číst maily :)

 

Podmínky akce:

Výhrou v soutěži je 5000 Kč, které budou výhercům připsány ve formě bonusu na Anytime účet nejpozději do 1.9. Výběr výherců 5000 bonusových bodů proběhne nejpozději dne 31.8. a bude proveden náhodným výběrem. 

Ti, co splní podmínky soutěže (splnění alespoň 3 z 5 úkolů), ale nebudou vybráni jako výherci 5000 bonusových bodů, získají slevu 15 % na minutový tarif od 1.9. do 8.9.

Herní úkoly budou zasílány na e-mail uvedený při registraci do služby Anytime.

Zpět