Your browser does not support SVG

Spolehlivý Crossover Toyota C-HR

V naší flotile nabízíme mnoho modelů aut od značky Toyota. Na městskou projížďku a pohodlné parkování rád poslouží malý Yaris nebo Corolla hatchback. Na velké nákupy můžete využít prostornější Corollu combi, ale už jste slyšeli o naší Toyota C-HR?

 

C-HR je kombinací všeho, co hledáte. Plánujete si vyjet s rodinou nebo přáteli na hory? Vůz Vám nabídne komfortní a prostorné svezení až k oblíbené lanovce. Do zavazadlového prostoru o objemu 377 litrů sbalíte celou rodinu a už stačí jen vyrazit na prodloužený víkend. Jestli-že se chystáte na důležitou schůzku nebo romantické rande a nechcete poutat pozornost reklamou, neváhejte sáhnout po našem C-HR Impress bez polepů.

 

Pod kapotou na Vás čeká velmi spolehlivý benzínový atmosférický motor o objemu 1,8 litru (výkon 72 kW, točivý moment 142 Nm) spolupracující s elektromotorem. Ten sám o sobě disponuje výkonem 53 kW a točivým momentem 163 Nm. Když se to poskládá dohromady, vyjde z toho celkový výkon 90 kW. Nesmí chybět ani automatická převodovka. Čísla nejsou vysoká, ale věřte, že tenhle hybrid dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

 

Interiér je plný technologií. Mile Vás překvapí vyhřívané sedačky, dvouzónová klimatizace a možnost Bluetooth nebo Apple CarPlay. Nechybí ani parkovací kamera s předními i zadními senzory nebo čtení dopravních značek společně s hlídáním jízdního pruhu. Jednoduše je vůz vybaven vším, co potřebujete na cesty.

Zpět