Your browser does not support SVG

Sleva pro všechny zdravotníky a záchranné složky

Děkujeme!

Nesmírně si vážíme práce všech, kteří v současné situaci pomáhají přímo v první linii. Všichni zdravotníci, policisté i hasiči mají náš obdiv a to nejmenší, co pro ně můžeme udělat, je alespoň trošku jim ulehčit cesty do práce. Proto jsme ode dneška spustili speciální tarif určený právě jim. 

Tarif IZS

Tarif IZS je určený pro všechny pracovníky ve zdravotnictví (lékaře, sestry, zdravotní záchranáře a ostatní zdravotnický personál) a zaměstnance složek Integrovaného záchranného systému (Policii České republiky, Městskou Policii a Hasičský Záchranný Sbor). Běžná denní minutová cena je v tomto tarifu zlevněná na 2,99 Kč/min, noční poté na 3,99 Kč/min. I v tomto tarifu platí ranní minutová cena pouhých 1,99 Kč. Více info o běžných cenách najdete v našem ceníku

Jak tarif IZS aktivovat? 

Pro aktivaci tarifu stačí zaslat fotografii přední strany vašeho profesního průkazu na e-mail info@anytimecar.cz. Na průkazu musí být vidět vaše fotografie, ostatní údaje mohou být zakryté. Pokud nemáte profesní průkaz, zašlete prosím foto vaší pracovní visačky a informaci, v jaké nemocnici pracujete. 

Pokud ještě nemáte Anytime účet, nejprve si stáhněte aplikaci Anytime Carsharing CZ a snadno se zaregistrujte přímo v aplikaci. Fotografii profesního průkazu nebo visačky zašlete na e-mail po dokončení registrace. 

Tarif je prozatím platný do 17.5.2020. Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat na čísle 840 600 600.

Zpět