Your browser does not support SVG

Prodloužený víkend na Mácháči

Blíží se nám prodloužený víkend a to znamená jediné - čas na pořádné letní dobrodružství. S Anytime to bude hračka, připravili jsme pro vás tarif LONG WEEKEND - 4 dny + 200 km za 1999 Kč s Yarisem a Corollou hatchback. Za auta z kategorie Premium si připlatíte za celý víkend jen 500 Kč.

Pokud by vám kilometry nestačily, není to vůbec problém. Cenu kilometrů navíc najdete v ceníku. 

 

Nesmrtelná klasika na Mácháči

Necelou hodinu a půl a 100 km od Prahy vás čeká česká klasika v podobě letního pobytu u Máchova jezera.

K ubytování můžete využít jeden z místních kempů, které jsou přímo u vody a navíc za skvělou cenu. Autentický zážitek z Mácháče tak najdete třeba v kempu Doksy

Pokud hledáte o trochu větší pohodlí než kempy nabízí, mrkněte na ubytování v okolí, které najdete například zde.

Program zájezdu

Den 1: k vodě

Pokud si chcete užít den plný vodních radovánek, určitě oceníte vodní zábavní park Staré Splavy, kde vás čekají jak bazény s filtrovanou vodou, tak nafukovací atrakce na samotném jezeře. 

V případě, že chcete víc sportu a méně “blbnutí”, můžete si půjčit vybavení na paddleboard nebo windsurfing. 

Poslední možností u vody je také deka na trávě, kniha v jedné ruce a vychlazený drink v druhé ruce. 

Den 2: za zábavou

Mácháč je znám také svými akcemi a jedna se samozřejmě koná i v termínu nadcházejícího prodlouženého víkendu. Akci s názvem Roxy Doksy můžete navštívit v pátek 2.7. Vstupné dobrovolné, dobrá hudba zaručena a nějaké to pivo se tam sežene určitě taky. Jen se pak z akce po pivku nevracejte na ubytování autem :)

Den 3: do přírody

Že okolí Máchova jezera stojí minimálně za procházku ví asi každý. Projít se můžete buď okolo jezera nebo se vydat na vyhlídku Králův Stolec a   okolí si prohlédnout pěkně z   výšky. Na vyhlídce prý stával a díval se do kraje sám Karel IV., takže pohled je to doslova královský. 

Den 4: za kulturou

V docházkové vzdálenosti od jezera leží hrad Bezděz. Od soboty se tam navíc konají středověké dny, takže kromě samotného hradu si užijete také vystoupení šermířů a   tanečnic. Kvůli akci doporučujeme zakoupit vstupenky na hrad v předstihu. 

 

 

Zpět