Your browser does not support SVG

Přidáváme nová komfortní auta

Nově se můžete svézt i většími komfortními auty Toyota Corolla. Hravě s nimi zvládnete jakoukoliv delší cestu, větší nákup nebo výlet s kamarády. Auta přidáváme postupně a v průběhu května jich v ulicích bude celkem 70. Abyste si mohli užít jízdu v nových autech na maximum, připravili jsme si pro vás tři tipy. 

 

Zaparkujte i na to nejmenší místo

O snadné parkování se v našich autech stará zadní parkovací kamera, díky které máte při couvání dokonalý přehled o tom, co je za vámi. Nová komfortní auta jsou navíc vybavena parkovacím asistentem, který za vás vybere vhodné parkovací místo a pomůže vám do mezery zajet. Stačí obsluhovat pedály a točení volantu nechat na asistentovi. I menší parkovací místa tak zvládnete bez problému. 

 

Dejte nohu z plynu

Na všechny delší cesty se vám bude hodit adaptivní tempomat, který je v nově přidaných vozech Toyota Corolla. Ten přizpůsobuje rychlost okolnímu provozu a zajišťuje tak plynulou a bezpečnou jízdu. Stačí si nastavit požadovanou rychlost, dát nohu z plynu a sledovat dopravu kolem vás. 

 

Propojte si auto s telefonem

V každém komfortním autě si snadno připojíte telefon přes Android Auto nebo CarPlay a můžete poslouchat na co máte zrovna chuť. Obě rozhraní umí navíc propojit i navigaci a další aplikace, takže budete mít o všem přehled. Stačí připojit telefon přes USB kabel a můžete vyrazit.

Zpět