Your browser does not support SVG

Přidáváme nová auta, v Praze jich najdete už 700

V naší flotile najdete mnoho aut jako například malého městského pomocníka Yarise nebo prostornější Corollu Combi, která vám pomůže odvézt třeba celý nákup až domů. Když, ale potřebujete všestranné auto, které je vybaveno nejen prostorem, ale i komfortem a navíc je bez polepu, sáhnete jistě po našem C-HR Impress. 

 

Když se řekne C-HR můžete u nás najít 2 druhy, a to s polepem nebo bez.

Pokud se chystáte třeba na rande, nebo na důležitou obchodní schůzku a chcete si zachovat tvář a profesionalitu, rádi se objevíte v autě bez polepu. 

Jestliže se pak chystáte jen tak někam vyjet a víte, že berete svou partu kamarádů a jde vám pouze o auto samotné, neváhejte zvolit auto s polepy, spolehlivé jsou stejně.

 

A proč o tom mluvíme?

Nově totiž do naší flotily přidáváme další C-HR. Ve flotile již tak najdete 100 modelů C-HR bez polepu a dalších 100 s polepem. A jak je odlišit? Tyto modely pak poznáte podle boční nálepky, kde naleznete nový promo kód na registrační bonus. Takže pokud jste tu poprvé určitě se po kódu podívejte.

 

Model C-HR oproti ostatním vládne hlavně prostorem, který najdete uvnitř auta. Jeho ostré rysy a netradiční otevírání zadních dveří bude určitě překvapení pro spoustu vašich kamarádů nebo známých. Celkově je auto vybaveno vším co na svých cestách potřebujete, základem je klimatizace, vyhřívané sedačky dále pak CarPlay abyste si mohli pustit hudbu a zároveň se neztratit v navigaci nebo bezpečnostní senzory s parkovací kamerou.

 

Auto můžete využít třeba na jeden z mnoha tipů na výlety, které jsme pro vás vybrali nebo pro své každodenní jízdy v pohodlí a bezpečí.

 

Tak se připravte a ulovte si své C-HRko již tento víkend za akční cenu!

Zpět