Your browser does not support SVG

Představujeme nová extra auta!

Frajerská Toyota C-HR 

Nezáleží vám jen na přesunu z bodu A do bodu B, protože si chcete jízdu zároveň užít a vypadat u toho fakt dobře? 

S novým C-HR to bude hračka! SUV, se kterým se nemusíte bát vyjet na výlet, ani po městě. Dostatek prostoru a zvýšené sezení nabídne pohodlí i na delších cestách.

 

Nová frajerská Toyota C-HR je díky svým ostrým tvarům nepřehlédnutelným autem, a proto se nedivte, když se na Vás lidi na ulici budou při jízdě otáčet. Vůz má hybridní pohon, takže je tiché a kombinuje jízdu na elektřinu a benzín, což mu umožňuje svižný pohyb po městě a vaše frajerství ani v nejmenším neutrpí. Naopak - frajeři přece myslí i na svou uhlíkovou stopu.

Hodila by se vám malá pomoc při parkování, protože frajer parkuje na první dobrou? Pomůže vám k tomu parkovací kamera a přední i zadní parkovací senzory. Nechybí ani klimatizace nebo vyhřívané sedačky na zimu. 

Ještě lepší zážitek z vaší cesty budete mít při využití frajerské technologie Apple Car Play či Android Auto, které vám umožní například streamování hudby, poslouchání podcastů a používání mobilních map včetně aktuálních dopravních informací.

Toyota Corolla Touring Sport - auto, kam nacpete i slona

Už se vám někdy stalo, že jste si nakoupili víc věcí, než se vešlo do našich stávajících aut? Potřebovali jste někdy převést slona? Nebo chcete jen vyrazit za město a vzít si s sebou jízdní kolo? 

Náš nový model Corolly má obrovský zadek a vůbec se za to nestydí! Naložíte díky němu do auta úplně vše, po čem vaše srdce zatouží. Navíc je ovládání auta na (sloní) chlup stejné jako u naší "staré" Corolly Hatchback, takže ovládání máte již všichni v malíku.

Až toho slona naložíte, tak mu nezapomeňte pustit na cestu nějakou líbeznou hudbu. K tomu můžete využít Apple Car Play nebo Android Auto. Ta samá vychytávka vám také umožní propojení map na mobilu s obrazovkou v autě.

Pokud máte zhýčkaného slona a je citlivý na teploty, není nic jednoduššího než zapnout v autě klimatizaci/topení. Vy sami si také můžete nahřát pozadí díky vyhřívaným sedačkám. Až svou jízdu dokončíte a budete se snažit zaparkovat, jistě vám přijde vhod parkvací kamera a zadní i přední parkovací senzory. 

Zpět