Your browser does not support SVG

Objevte českou přírodu s Anytime

Vánoční trhy již opouští města, ale nálada objevovat i v novém roce je tu stále?

S auty Anytime si můžete již od 2.1.2023, zajet hned na 5 míst, která vám dopřejí nejen čerstvý vzduch, ale i odpočinek v podobě klidné procházky přírodou nebo několika sjezdů na lyžích. Připravili jsme pro vás balíčky na 3 dny s kilometry v ceně podle destinace kam se zrovna chystáte vydat. Ať už plánujete výlety po kopcích, jízdu v údolí na kolech nebo si chcete užít poslední stopy sněhu.

 

Krkonoše

Krkonoše jsou místem mnoha českých "nej". Jsou nejvyšší, nejnavštěvovanější, jediné s vysokohorským rázem u nás a mají jedinečnou a pestrou přírodu. Zaoblené siluety horských vrcholků dokazují, že pohoří je staré necelých 600 milionů let. Pro svou drsnou severskou krásu a rozmanitost přírody je chráněno jako rezervace UNESCO. V zimní sezóně nabízejí Krkonoše kvalitní podmínky pro lyžování a v létě jsou oblíbeným cílem turistiky a cykloturistiky.

Vy si je můžete užít s našimi auty na 3 dny s 350 Km v ceně.

 

Šumava

Mezi nejoblíbenější místa Šumavy patří jedinečná ledovcová jezera, která nesmíte při vaší návštěvě vynechat. Jedním z mnoha příkladů je Černé jezero či jezero Laka, Jezerní slať s vyhlídkovou věží nebo Srní s vlčím výběhem. Spousty zajímavostí objevíte kolem Modravy, která je šumavskou dřevařskou osadou na soutoku Modravského, Filipohuťského a Roklanského potoka. Vynechat byste neměli ani Kašperské Hory s hradem Kašperk, Prachatice s krásným historickým centrem, a navštívit musíte také Volary s jedinečnými alpskými domy.

Všechny tyto nejen historické skvosty můžete objevit s balíčkem na 3 dny se 450 Km v ceně.

 

Krušné hory

Málokterá oblast Česka je tak romantická a tajemná jako Krušné hory. Rozmanité a vonící lesy nabádají k procházkám a výletům nejen pěšky. Pohraniční pohoří je lemováno turistickými stezkami a cyklotrasami, nespočtu turistických tras však dominuje 242 Km dlouhá Krušnohorská magistrála, spojující Cheb až s dalekým Sněžníkem. 

Všechny trasy Krušných hor objevíte třeba s modelem C-HR v balíčku s 350 Km v ceně.

 

Jizerské hory

Naše nejsevernější pohoří jenž získalo jméno po řece Jizeře. Není to jen tak obyčejná turistická oblast. Najdete zde řadu vzácných přírodních rezervací, rašelinišť a vodních nádrží, ale také s hustou sítí stezek pro pěší a cyklisty. Prozkoumejte například Lázně Libverda, Hejnice s poutní bazilikou Navštívení Panny Marie, a nahlédněte také do národní přírodní rezervace Jizerskohorské bučiny, první české přírodní památky UNESCO. Vaší pozornosti by neměla uniknout ani sklářská osada Kristiánov, Muzeum Járy Cimrmana a rozhledna Maják v Kořenově.

Objevte z Jizerských hor to nejlepší během 3 dnů a 300 Km v ceně.

 

Ještěd

Vydejte se na výlet na vrchol Ještědu, kde stojí slavná věž ukrývající vysílač a horský hotel s restaurací. Těsně pod jeho vrcholem je horní stanice kabinové lanovky z Horního Hanychova. Místo nabízí jedinečný pohled na Liberec a okolí. Na vrcholu můžete navštívit denně otevřenou restauraci nebo Bistro.

Krásu Ještědu můžete vidět s balíčkem na 14 hodin a 250 Km v ceně.

Vyberte si z mnoha destinací a aktivit, které můžete začít objevovat hned od začátku roku. Výlety, lyže či snowboard, kola a další čekají až je opět oprášíte a vyrazíte za zážitky po české přírodě. Konkrétní ceny všech balíčků naleznete již dnes v naší aplikaci.

Zpět