Your browser does not support SVG

Nákupy v Drážďanech

Chybí vám v šatníku letní outfity? Máte chuť na bratwurst? Tak či tak, výlet do Drážďan je pro vás jako stvořený. 

Jak na to

V aplikaci si vyberete tarif TRIP za 1199 Kč. V této ceně máte 300 km, což vám na cestu tam i zpátky bude stačit. Pokud náhodou chcete popojíždět a najedete víc, zaplatíte 5,99 Kč/km u Yarise i u Corolly. Na cestu však doporučujeme vyrazit s Corollou, protože je pohodlnější a co si budeme povídat, na dálnici je to prostě lepší volba než městský Yaris.

V rámci tarifu máte pronájem na 9 hodin. Cesta do Drážďan trvá zhruba 1 hodinu a 45 minut, takže s cestou tam i zpět budete mít v Drážďanech s přehledem 5 hodin času.

Parkování v Drážďanech

Jen pár minut od obchodního centra Altmarkt Galerie se nachází venkovní placené parkoviště Pirnaischer Platz. Při parkování se vyplatí zaplatit 24 hodin, které jsou za 6 €, jinak parkovné stojí 0,5 € za 20 minut. Náklady na parkování hradí zákazník. Do podzemních garáží s našimi auty bohužel nemůžete. 

Cestování za hranice

V současné době je povolen přejezd přes Německé hranice bez testu na covid, pokud se vrátíte do 12 hodin. Cestu jsme za vás osobně vyzkoušeli a hranice lze projet bez omezení. Buďte prosím během výletu ohleduplní, držte odstupy, myjte si ruce...však to už znáte.

Tankování

V případě potřeby natankujte auto ještě na území České Republiky dle instrukcí operátorů na naší zákaznické lince. 

Nákupy v Drážďanech

Nejoblíbenějším nákupním centrem v Drážďanech je zmíněná Altmarkt Galerie, kde najdete více než 200 obchodů a nakoupíte všechno od oblečení, přes elektroniku až po bytové dekorace. V okolí obchodního centra pak najdete nejrůznější restaurace a kavárny. Jen si dejte pozor, obchody v Německu jsou v neděli zavřené a nákupní centrum je tedy otevřené od pondělí do soboty od 10:00 do 21:00.

Neváhejte se také v Drážďanech vyfotit a sdílet své fotky na sociálních sítích s hashtagem #AnytimeDresden

Zpět