Your browser does not support SVG

Na prodloužený víkend od 125 Kč/den + tipy na výlet

 

Vezměte si v pondělí v práci volno, využijte úterního svátku a vyrazte na celé 4 dny za cenu tarifu 24 hodin! Akce platí na všechny modely aut, takže si můžete vybrat svůj nejoblíbenější.

 

Yarise si tak půjčíte již od 125 Kč na den, C-HR již od 199 Kč na den. Pak už jen zaplatíte km, které reálně projedete.

 

Tarif najdete v appce u Yarise pod názvem 4 DAYS 500 KČ!! (=125 KČ/DAY), u dalších modelů pak obdobně. Tarif k dispozici od pátku 24.9. až do pondělí 27.9.

 

Kam vyrazit?

V sobotu se v Brně koná v rámci festivalu Mersey Gathering koncert Tata Bojs. Takže v pátek do Brna, v sobotu na koncert, v neděli procházka po městě, v pondělí volný program a v úterý zpátky.

 

Pokud upřednostňujete trochu "tradičnější program, můžete zajet někam na svatováclavské slavnosti. Naším tipem jsou slavnosti v Českém Krumlově, které můžete spojit s prohlídkou města. V rámci slavností doporučujeme Pivovarské slavnosti, kde můžete ochutnat svátováclavský světlý speciál. Ńebude však chybět ani dobré víno, navštívit můžete dokonce zahradní degustací vína, kde vás čeká až 60 různých druhů k ochutnání. Po dobrém pití však auto nechte tam, kde je :) 

 

Zpět