Your browser does not support SVG

Na nákupy do Galerie Butovice s Anytime

Spojili jsme síly s obchodním centrem Galerie Butovice, nově můžete využít 6 vyhrazených parkovacích míst v podzemních garážích. Na nich můžete zdarma zaparkovat a odskočit si na nákup, případně pokud auto už nebudete potřebovat, ukončit pronájem. Pokud jste autem Anytime nepřijeli, ale po velkém nákupu by se vám hodilo, víte kde ho najít.

Vyhrazená místa najdete hned u vjezdu do podzemních garáží. Dovedou vás k nim navigační cedule a označena jsou naší tyrkysovou barvou s bílým nápisem Anytime.

      

Jen prosíme, abyste parkovali skutečně jen na vyhrazených místech, jinde to bohužel v podzemních garážích možné není. Pokud by byla všechna vyhrazená místa plná, můžete zdarma využít venkovní parkoviště. Proč jen tam?

Mezi nákupními centry je Galerie Butovice první, kde můžete využít vyhrazená místa v podzemních garážích a zaparkovat zcela zdarma. Parkování v podzemních garážích normálně možné není z technických důvodů. Pokud byste chtěli do některého z obchodních center vyrazit, vždy zaparkujte jen na venkovních místech a neukončujte zde pronájem. Sami také budete muset zaplatit případné poplatky za parkování.

Zpět