Your browser does not support SVG

Na dámskou jízdu s Anytime

Dámy, přiznejme si to. Hřejivé sluníčko nás co nevidět opustí a my se budeme muset zahalit do zimního oblečení. A do Vánoc se vlastně už nebude dít nic extra, na bychom se mohly těšit. 

Pojďme to změnit - zavolejte své nejlepší kamarádce (nebo kamarádkám), zarezervujte si hotel s wellness a vyrazte pomlouvat špatné počasí do tepla sauny, vířívky nebo na lehátko s hřejivým zábalem. V restauraci si pak dáte k večeři sklenku (ehm...nebo rovnou láhev? :))

My jsme s kamarádkou minulý víkend vzaly nové C-HR s tarifem víkend, který je na dámskou jízdu jak stvořený. Vyrazily jsme do Mariánek do hotelu Morris. Sice to není úplně nejblíž, ale doba strávená v autě není nic, co by nevyplnila ženská ukecanost. Hotel nabízí hned několik pobytových wellness pobytů, takže si vyhraďte trochu času na výběr toho správného, který obsahuje vaše oblíbené procedury. 

V rámci balíčku jsme měli polopenzi, takže výborné snídaně formou švédských stolů a na večeři výběr z několika hlavních jídel a dezert. V rámci balíčku nás pak čekaly procedruy jako perličkové koupele, teplé zábaly na záda nebo soukromá vířívka. V neděli jsme se pak kolem poledne zase svezly do Prahy auto vrátily hned před domem. Naše dámská jízda tak neměla jedinou chybu. Tak kam vyrazíte vy? 

Míša, marketing

Zpět