Your browser does not support SVG

Anytime přijíždí i do Brna!

Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo mít auto kdykoliv ho potřebujete, bez nákladů na jeho vlastnictví a údržbu? Máme pro Vás skvělou zprávu! Anytime Carsharing přichází do Brna a s tím i svoboda a nezávislost, kterou jste si vždy přáli. 

Co je to Carsharing? 

Carsharing je koncept sdílení automobilů, který vám umožňuje používat auto, kdykoliv ho potřebujete, bez nutnosti jeho vlastnictví. To znamená, že si můžete zapůjčit auto na několik minut, hodin nebo na pár dní, a vrátit ho zpět, když ho již nebudete potřebovat. Jinak řečeno, Carsharing Vám přinese spoustu výhod! Například když nepotřebujete auto na každodenní bázi a potřebujete si občas zajet na nákup. Nebo se na cestě do práce, či do školy chcete vyhnout zbytečnému tlačení v MHD. 

Jak je to s cenou a náklady? 

Náklady na Anytime auto jsou nulové. Platíte jen za čas, kdy auto používáte. V cenně je benzín, pojištění, údržba i mytí. Mimo to, můžete také zdarma parkovat na modré a fialové zóně. Kromě všech výhod také pravidelně nabízíme slevy na naše tarify, spolu se stálou slevou až 20 % skrz funkci TOP UP! 

Jaké auta u nás najdete? 

Naše flotila nabízí řadu vozů Toyota, včetně modelů Corolla Hatchback a Combi, C-HR nebo Yaris. Všechny naše auta jsou hybridy v automatu, takže je velice snadné s nimi řídit. Pronajmutí auta probíhá jednoduše, skrz naší aplikaci během pár vteřin! 

Neváhejte pozvat své kamarády z Brna do Anytime! Až do konce tohoto měsíce získáte oba až 300 Kč Bonus na Váš účet! V aplikaci stačí otevřít sekci "sdílej promokód" a zkopírovat zvací kód.

Stáhněte si aplikaci ještě dnes! Vaše další jízda může být o mnoho snazší a příjemnější! 

 

Zpět