Your browser does not support SVG

Adventní bonusy jsou tu!

Letošní advent jsem si pro vás připravili hned několik akcí, které můžete čerpat až do Vánoc. Jednou z nich jsou naše adventní slevy, které můžete využít každý týden, a to až dvakrát. Letošní specialitou jsou bonusy, které můžete během pronájmu získat.

Tyto akce poběží od pondělí do pátku a následně druhá akce poběží o víkendu. Každá je jiná a vy si tak můžete zvolit co se vám zrovna bude hodit.

 

První adventní akce

Dnes si v naší aplikaci můžete vyzvednout tarif 6 hodin za cenu 3 hodin na modely CH-R a to až do 9.12. A jaký bonus můžete získat u této akce? Bonus 100 Kč můžete do konce týdne získat tak, že vyfotíte váš vánoční nákup v autě Anytime, sdílíte ho na stories a označit nás! My vám do 3 dnů od skončení akce bonus připíšeme.

 

Druhá adventní akce

Další akce, která na vás čeká v naší aplikaci je sleva 30% na tarif 24 hodin na všechny modely (nevztahuje se na modely Prime). Ta platí od 9.12. do neděle 11.12. Jaký bonus můžete získat během této akce? Stačí během pronájmu najet alespoň 100 Km a my vám připíšeme bonus 100 Kč do 3 dnů po skončení akce.

 

Třetí adventní akce

Od pondělí 12.12. můžete v aplikaci najít slevu na 3 hodiny za cenu 1 hodiny na modely Corolla. A jaký bonus pro vás máme tentokrát? Pokud se chystáte ještě přikoupit nějaké vánoční dárky nebo jíné nezbytnosti, stačí zaparkovat ve speciálních zónách u vybraných obchodních center, kde vás za zaparkování odměníme bonusem 50 Kč.

 

Čtvrtá adventní akce

Od soboty 17.12. se vám v aplikaci otevře akce na víkendový tarif, ke kterému dostanete 30 Km zdarma jako adventní bonus. Využijte volné kilometry a rozjeďte víkend naplno!

O dalších akcích se dozvíte na našem Instagramu nebo Facebooku či webových stránkách.

Poslední adventní sleva

Využijte 50% slevu na všechny hodinové tarify (1, 3, 6) během dne! Od pondělí 19.12. si můžete půjčit jakýkoliv model za půlku. Vyřiďte poslední povinnosti před Štědrým dnem s Anytime.

Zpět