Your browser does not support SVG

5 tipů, jak ušetřit

Tip 1 - ranní sleva a režim parkování 

Skoro nikdo nemá rád rána. Ale do práce se stejně musí. Aby to pro vás bylo příjemnější, rezervujte auto ve zvýhodněném ranním tarifu

Každý pracovní den, od pondělí do pátku, mezi 7 a 9 hod. uvidíte v appce ranní minutový tarif. Všechna auta jsou v tu dobu za cenu 4,58 Kč/min, takže je jedno, které si na svou jízdu vyberete.

Až pojedete z práce a budete si chtít po cestě vypít kávu nebo skočit do obchodu, přepněte svůj minutový pronájem do režimu parkování. Ten je k dispozici po celý den a auto na vás díky němu počká na parkovišti za zvýhodněnou cenu. Vy tak nebudete muset platit plnou cenu za pronájem, když ani nikam nejedete a auto jen stojí.

 

Tip 2 - přepínání tarifů

Dlouhé tarify jsou super, když jedete na nákupy nebo klidně na celovíkendový výlet. Auto můžete mít na pár hodin, den nebo klidně týden.

Co když se ale plány v průběhu pronájmu změní?

Pokud máte minutový pronájem, nebo vám právě vypršel delší tarif, a zjistíte, že by se vám auto hodilo ještě na třeba den, není problém. Klikněte na tlačítko "změnit tarif" a z minut se můžete přepnout na jakýkoliv delší tarif.

Je to jednoduché a můžete tak ušetřit hromadu peněz. Tarify najdete v appce nebo na našem webu.

 

Tip 3 - každý den 50 aut ve slevě

Všimli jste si, že každý den vidíte na mapě auta s ikonou slevy? Každý den dáváme slevu 20 % s minutovým tarifem na 50 aut. Pro slevu není potřeba nic dělat, cena po slevě se zobrazí přímo ve výběru tarifu. 

Pokud chcete ušetřit, není tak nic jednoduššího, než si vybrat auto ve slevě...jen možná budete muset popojít o pár kroků dál.

 

Tip 4 - S kamarády je léto lepší (a levnější)! 

Pozvěte do Anytime své přátele a získejte 120 Kč v bonusech za jejich první jízdu. Bonusy vám pak automaticky zlevní vaše další jízdy. Svůj unikátní zvací kód najdete v appce - stačí kouknout v menu do sekce "Jízdy zdarma". Kamarád po zadání kódu při registraci dostane na uvítanou rovnou 200 Kč

 

Tip 5 - Až 20% sleva na vše 

Získejte slevu až 20 % na všechny své jízdy! Využijte v aplikaci funkci dobití účtu, nahrajte si na svůj Anytime účet vybranou částku a my vám zapneme slevu ve výši až 20 %. 

JAK NA TO:

V menu aplikace klikněte na možnost “DOBITÍ ÚČTU”, kde si pomocí uložené platební karty dobijete například 10 000 Kč, ke kterým pak zapneme slevu 20 %. Čím vyšší bude dobitá částka, tím větší bonus získáte. Sleva bude aktivní celou dobu, co budete čerpat dobité peníze.

Dobít si můžete samozřejmě i nižší částku. Pomocí takto dobitých bonusů se hratí celá cena pronájmu. 

 

Zpět