Your browser does not support SVG

DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED VAŠÍ JÍZDOU

Právě si rezervujete vůz Audi SQ8. Čeká vás skvělý zážitek z pohodlné jízdy. Aby Vaši jízdu nic nenarušilo, projděte si prosím před pronájmem následujících pár pravidel. 

 

Mějte na paměti, že pod kapotou vybraného auta se skrývá přes 500 koní. Takové stádo vyžaduje hodně pozornosti. Jeďte proto opatrně, na silnicích s nikým nezávoďte a pokud si chcete zkusit jak auto zrychluje, vyberte si k tomu rovnou okresní silnici bez okolního provozu. 

 

Vzhledem k vysoké pořizovací ceně je participace v případě dopravní nehody až do výše 100 000 Kč. To platí pro slušné řidiče, kteří neporušují naše všeobecné obchodní podmínky a nepřekračují povolenou rychlost o více než 20 km/hod. V opačném případě je maximální výše participace zrušena.

 

Auto jezdí na Diesel. Pokud budete tedy pohonné hmoty během pronájmu doplňovat, sáhněte po Dieslu. Na nic jiného to nepojede. Zbytek procesu tankování je stejný jako u běžného carsharingu.

 

Zkrátka a jednoduše, jezděte opatrně, ať už kvůli sobě nebo kvůli autu. Přejeme Vám příjemnou jízdu a v případě libovolných dotazů či požadavků neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Zpět