Your browser does not support SVG

Skupina Prime: BMW a Audi

Představujeme novou skupinu Prime. Nově v naší nabídce nalzenete Audi SQ8 a BMW 540i.

Audi SQ8

Audi SQ8

Rádi kombinujete pohodlnou a zábavnou jízdu? Dokážeme Vám, že balanc mezi komfortem a sportovním duchem existuje.

Svezení do Vámi vybrané destinace zajistí Audi SQ8 s turbodieselovým osmiválcovým motorem o objemu 4,0 litru, jednoduše prémiovka jak má být, která vykouzlí úsměv na tváři. A proč o tom vlastně píšeme?

Právě VY máte šanci řídit 2,5 tuny německého perfekcionismu, ať už v Praze nebo v jejím okolí. Dvě turba této špičce z Ingolstadtu doplňují dostatek výkonu (435 koní) a točivého momentu 900 Nm. Do kufru o objemu 604 litrů sbalíte celou rodinu i s babičkou nebo kamarády a užijete si společný výlet naplno.

 

BMW 540i

BMW 540i

Pojďme se přesunout od Audi ke druhému, spíše sportovnějšímu vozu, který Vám nabízíme. Nemuseli jsme dlouho vybírat, stačil pouhý jeden pohled a byla to jasná volba.

Není to nic jiného než BMW páté řady s označením 540i. Dravý zvuk přeplňovaného řadového šestiválce o výkonu 340 koní s točivým momentem 450 Nm je doprovázen upraveným výfukem, ale přitom se nemusíte bát, že v noci vzbudíte sousedy.

Ideální auto na výlet s partnerkou po České republice, nebo sportovnější svezení ve vysněném voze s kamarády.

Díky balíčku M-Power si můžete vychutnat interiér plný technologií. Možnost Android Auto nebo Apple CarPlay jdou ruku v ruce s prémiovým audio ozvučením a nechybí ani navigace.

Vyhlídněte si BMW v naší aplikaci a vyrazte na cestu ve vyšší třídě.

 

 

Kdo si může auta půjčit

Do skupiny Prime patří jak Audi, tak BMW. Protože se jedná o luxusní vozy s prvotřídní výbavou, musíte pro jejich využití splnit pár jednoduchých podmínek. Pokud jste starší 28 let a řidičské oprávnění vlastníte již více než 5 let, budete do skupiny Prime zařazeni. Pokud tedy podmínky splňujete a auta nevidíte, případně vám nepřišel ani email o Prime, ozvěte se na naši zákaznickou linku a my se na to podíváme.

Více o cenách ve skupině Prime naleznete zde. Na auta ze skupiny Prime se nevztahují standardní marketingové akce.

 

 

Zpět