Your browser does not support SVG

Městský přítel Toyota Yaris

V našem vozovém parku najdete spousty modelů od značky Toyota. Na výlet s rodinou nebo přáteli rádi využijete prostornou Toyotu Corollu nebo C-HR. Jak ale všichni dobře známe, při parkování v Praze vždy platí, že čím menší auto, tím lepší, a proto vás rádi seznámíme s naším městským pomocníkem Toyotou Yaris. Nejmenší člen flotily zaručí pohodlné a kvalitní svezení spíše v pražských ulicích a s tím spjaté parkování na modrých a fialových zónách, které díky carsharingu už nebudete muset řešit

 

Yaris stále patří k vozům, u kterých interiér nijak neutiskuje, takže se nemusíte bát, že byste se cítili stísněně. Nebudou vás ani iritovat interiérové materiály vypadající velmi hodnotně. Výrazné boční vedení předních sedadel a vysoké sezení zajišťuje komfortní řízení a ideální pozici sedadla vůči volantu. Infotainment disponující parkovací kamerou, rádiem či Bluetooth zpříjemňuje svezení do zvolené destinace. Také nabízí pohodlnou konektivitu k Apple Carplay a Android Auto, pomocí které budete mít navigaci vždy po ruce. Objem kufru 286 litrů je v rámci segmentu prostorný a pro běžné užívání si na jeho velikost není proč stěžovat.

 

Vůz pohaní atmosférický benzínový čtyřválec o objemu 1,5 litru s kombinací elektromotoru, jinak řečeno Yaris disponuje hybridním motorem o výkonu 85 kW (116 koní) s točivým momentem 120 Nm. Nesmí chybět ani automatická převodovka e-CVT. Dostačující výkon motoru vám zajistí klidnou jízdu v městských uličkách.

Zpět