Your browser does not support SVG

Jak nejlépe využít novou zónu v Průhonicích a Čestlicích?

Jak již možná víte, tento měsíc jsme rozšířili zóny do okrajových částí Prahy. Jednou z těchto zón jsou Průhonice a Čestlice, kam můžete nyní vyrazit nejen domů, ale i za nějakou zábavou. Co vás vlastně v této oblasti čeká?

 

Odpočinek a zábava ve vodě

Jedna z atrakcí, kterou můžete objevit je skvělí Aqualand.

Tento vodní svět nabízí mnoho atrakcí jak pro ty menší tak i pro dospělé co si rádi odpočinou. Řeč je o atrakcích jako Virtuální tobogán nebo Divoká řeka, pro ty starší pak Saunový svět Sahara. Kromě vodních aktivit můžete zajít také do fitka, které je vybaveno moderními stroji a užít si tak skvělý den plný různých aktivit a odpočinku.

 

Průhonický park

Park je skvělým místem pro odpočinek i romantickou procházku. Do parku se můžete vypravit v kterémkoli ročním období a vždy se budete mít na co dívat. Zahrada má své kouzlo také v zimě, kdy je příroda pokryta sněhovou přikrývkou a vodopády jsou zamrzlé. Vstup do parku je možný nejen hlavním vchodem u zámku, ale i vchodem ze silnice směrem na Dobřejovice, která rozděluje park na dvě části.

Park založil v roce 1885 hrabě Arnošt Emanuel Silva-Tarouca a nachází se v něm kromě lesu s cizokrajnými dřevinami také louky či rozlehlé Alpinum, které jsou vybudované na skalnatých partiích nad Botičem. Park se nachází v nadmořské výšce 280-342 m, kde je pro návštěvníky 40 km vybudovaných a upravených cest.

 

Potřebujete něco domů nebo na sebe?

Do Čestlic se nemusíte jet pouze koupat a relaxovat v krásné zahradě. Tato část Prahy také nabízí skvělé nákupní centrum, ve kterém můžete strávit dlouhé chvilky při výběru zimních outfitů nebo nakoupit krmení pro své domácí mazlíčky. 

 

Takže pokud se rozhodnete udělat si radost a zajet si na nákupy nebo si odpočinout, Čestlice a Průhonice jsou směr, kterým se můžete s Anytime vydat ke svému cíli.

Zpět